Wpisy archiwalne w miesiącu

Luty, 2016

Dystans całkowity:302.50 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:14:36
Średnia prędkość:20.72 km/h
Liczba aktywności:7
Średnio na aktywność:43.21 km i 2h 05m
Więcej statystyk

9/2016 DPD

Środa, 24 lutego 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0, DPD
Rano pogoda zapowiadała się dość piękna, więc sobie pojechałem krótszą trasą do pracy. Niestety popołudniu pogorszyło się, a w zachodnich krańcach Wielkopolski były burze z gradobiciem. 

uff. zdążyłem dojechać

8/2016 DPD

Wtorek, 23 lutego 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0, DPD

Rano standardowo do pracy a po pracy, korzystajac z stabilnej pogody, postanowiłem zrobic pętelkę dookoła Gniezna. 

7/2016 Na południe od Gniezna

Sobota, 20 lutego 2016 · Komentarze(1)
Kategoria > 50, Wmordewind

Skoro w zeszłym tygodniu byłem na północy od Gniezna, to dla odmiany postanowiłem zwiedzić południowe rewiry Gniezna. Nie był to łatwy wyjazd z uwagi na dość silny wmordewind ale tak obrana trasa pozwoliła czerpać radość wiatru w plecy. ;-)
Na koniec zawitałem na gnieźnienskie Łazienki
To co? atakować?

6/2016 DPD

Środa, 17 lutego 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0, DPD
Na nowo odkrywam przyjemność jazdy na rowerze do Pracy i z Pracy, gdy reszta w autach stoi w korku. Chociaż w drodze powrotej obawiałem się nadciągającej burzy gradowej ale na szczęście zdążyłem :)

5/2016 Na północ od Gniezna

Sobota, 13 lutego 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 50


Po całym roboczym tygodniu bezrowerowym wyprowadziłem rower na spacer. Początkowo myślałem o śmignięciu do Skoja i objechać zeszłoroczny Winter Race ale z uwagi na mglistą pogodę, wybrałem wariant szosowy - północno-zachodnie rewiry powiatu gnieźnieńskiego.
Najpierw do miasta na małe zakupy, m.in po nową dętkę, którą musiałem zużyć w zeszłą niedzielę. Ruch w mieście był niesamowity, wszędzie pełno aut, stojących w korku - coś szczególnego dziś bylo?
No ale w końcu wydostałem się z miasta w stronę Wierzbiczan i tak przez Jankowo Dolne i Dębówiec docieram do Goślinowa. Za Krzyszczewem zastanawiałem się czy aby już wrócić do bazy, czy lepiej dołożyć 'tylko godzinkę' i pojechać w stronę Kłecka? ;-)
Jak wyglada systuacja na budowie S5?
Tutaj będzie nowy odcinek S5
Postój na herbatę
Niezbyt czysta opona
Przerazajaca cisza
I tak trafiłem do Kłecka ale jakoś nie zauroczyło mnie to miasto, więc tym prędzej udałem się w drogę powrotną do Gniezna. Tym razem obrałem przez Dzieźmiarki i Waliszewo, skąd podziwałem piękne widoki Lednickiego Parku Krajobrazowego oraz tereny rekreacyjne, ktorych było sporo aż prawie do samego Siemianowa.
Na rynku w Kłecku
Na krotko w Czechach
W Pierzyskach na chwile słonce wychodzilo
Dzisiejsza traska

4/2016 Trójkąt VW - Września - Nekla - Czerniejewo + pierwsza pana

Niedziela, 7 lutego 2016 · Komentarze(1)
Kategoria > 50, Wmordewind
Uczestnicy


W niedzielne przedpołudnie z Uzielem wybraliśmy się na mała wycieczkę po okolicy. Zaproponowałem mu, żebyśmy zaczeli od obwodnicy dla VW (między Obłaczkowek a Grzymyslawicami). a potem standardowo Trójkąt.
grrr
Ale żeby tak różowo nie było, to złapałem pierwszą panę w tym roku - zachciało się jechać po ścieżce rowerowej w okolicy Statoil we Wrześni. Okazało się, ze ładny kawał szkła wbił się w oponę :/ grrr.
Za Czerniejewem z Uzielem zdobywamy kesza - Kirkut OP8AH8 - który wyróżnia się ciekawym logbookiem.
Pierszy udany weekend rowerowy AD2016.

3/2016 na południe od Wrześni

Sobota, 6 lutego 2016 · Komentarze(1)
Kategoria > 50, Wmordewind


PO dłuższej przerwie zimowej, ruszyłem w końcu na rower i mam nadzieję, że bedzie tylko lepiej. Jako cel sobotniej małej wyrypy wybrałem południowe krańce powiatu wrzesińskiego.
Pomnik w Kołaczkowie
Obawiałem sie nieco spadku formy po takiej przerwie ale o dziwo nie było tak źle, tym bardziej ze pogoda tego dnia była naprawde fajna (mimo wmordewindu).