Wpisy archiwalne w miesiącu

Październik, 2011

Dystans całkowity:170.96 km (w terenie 15.44 km; 9.03%)
Czas w ruchu:08:04
Średnia prędkość:20.57 km/h
Maksymalna prędkość:46.77 km/h
Liczba aktywności:5
Średnio na aktywność:34.19 km i 2h 01m
Więcej statystyk

93 | Wspólne Polowanie Keszowe

Sobota, 29 października 2011 · Komentarze(9)
Kategoria > 50

Najprawdopodobniej wycieczka będzie jedną z ostatnich nieco dłuższych wyjazdów w tym roku ale również zdecydowanie należy do jednej z najpiękniejszych. Bo idealnie zgrała się z ciepłą i słoneczną pogodą, nie czuło się wiatru a do tego...babie lato - prawdziwa polska Jesień.

Wyjazd był poprzedzony wieczorną konsultacją z Uziel75 i dotyczyła keszów, które pojawiły się w Szwajcarii Czeszewsko-Żerkowskiej oraz bliżej Środy Wlkp. Sęk w tym, że chcąc ominąc katowicką trasę (E11 E15), należało jechać przez las, który średnio znaliśmy. W ten sposób dałem cynka Kkkrajek18, znającego dobrze tereny między Pięczkowem a Środą.

Zeby było zbyt pięknie, to pod domem o sobie dał znać łańcuch, który wypiął się - next time skrócę go o jedno ogniwo, zgodnie z sugestią chłopaków. Z Uzielem spotkałem się przy miłosławskiej trasie i godnie pognaliśmy do Czeszewa, gdzie przepłynęliśmy promem Nikodem (2zł / os) a po drugiej stronie zrobiliśmy odpoczynek. Potem podjazd do mojej skrzynki (OP3DBE), krótki serwis, i wzdłuż Lutyni dojechaliśmy do Śmiełowa (OP3DDD). Następny krok to Lgów (OP429C) i Gosp.agroturystyczne Lutynia (OP429D) - kurde straszy klientów a nie przyciąga. I tutaj dołącza sie do nas Kkkrajek18 i śmigamy razem przez Dębno i wałami dojeżzamy do Pięczkowa.

Dalej prowadzi już Środzianin, który zrobił to świetnie, bo drogi, którymi poruszaliśmy się, okazały się na tyle dobre, ze nie było najmniejszych problemów z piachami. Good Job. Wyjechaliśmy w Miąskowie i do pobliskiej kapliczki (OP422C) należało się dostać ... wspomnianą katowicką, która jest cholernie niebezpieczna ale innej drogi nie było. A potem do Nietrzanowa (OP42A6) prosta polna i utwardzona droga.

Tutaj się rozstaliśmy z Kkkrajek18 i nieco przyśpieszonym tempem udaliśmy się w kierunku Wrześni (po drodze zrobiłem serwis skrzynki w Bardzie - OP399D) .

Krótkie podsumowanie: 83km - 5 keszy - świetna sobota.:))

Zdjęcia:
Reszta zdjęć

Mapka


Dzięki Panowie za dobrze spędzoną Sobotę! :)

92 | Argucowo

Sobota, 22 października 2011 · Komentarze(1)
Kategoria > 50
Chłodnawa ale słoneczna sobota pozwoliła na niemałą wyprawę po kesza, który czekał na mnie już od początku września (OP3FDD). Trasa szybka, nawet dość ciepła ale w drodze powrotnej.. niestety wiaterek minimalnie dał o sobie znać.

91 | Rozruch

Czwartek, 20 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
W zasadzie to miałem być na chwilę we Wrześni ale w sumie było mi bardzo ciepło (dobry ubiór) to sobie pokręciłem po mieście i okolicach, odwiedzajac parę osób, kórych dawno nie widziałem.

Dupsko odzwyczaiło się od siodełka, to tez początek był niezbyt przyjemny ale potem to naprawdę czysta przyjemność! :) Radość! .... i zaparowane okulary :D

90 | Przypomnieć....

Środa, 19 października 2011 · Komentarze(2)
Kategoria > 0
... jak to się jezdziło rowerem ... Dziś krótko bo pół dnia porządkowałem pokój, który był miejscem pracy przez ostatnie 3-4 tygodnie. Efektem jest... zdobycie tytułu mgr inż. PP a tym samym koniec moich studenckich dni w życiu (póki co) - wiecej o tym na moim blogu

Wpadłęm do cioci pogadać, bo przez tel to troche głupio ;)

i z jej ona wypatrzyłem mojego ukochanego ochroniarza Kosmosu :>


Co dalej? wracam do rowerowania, do keszowania i do warsztatu rowerowego ;-)

89 | Króciutko

Niedziela, 2 października 2011 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
Poweselne rozeznanie po okolicy. ot tak. :D