Wpisy archiwalne w miesiącu

Kwiecień, 2016

Dystans całkowity:852.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:34:32
Średnia prędkość:24.67 km/h
Liczba aktywności:17
Średnio na aktywność:50.12 km i 2h 01m
Więcej statystyk

37/2016 Sobotnia majówka

Sobota, 30 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 50
Uczestnicy
Z Uzielem umówiłem się na dłuższy mtb'owy trip w stronę PK Promno, choć miałem mocno ograniczony czas. Spotkaliśmy się w Czerniejewie, skąd ruszyliśmy w stronę Wierzyc.
Pogoda zaczęla robić się piękna, nareszcie było czuć wiosnę w słońcu.
Zakaz Kąpieli - ciekawe gdzie ;-)Dzisiejszy KompanZa Kapalicą tradycyjny postój z takim widokiemZa Kociałkową Górką
Przekroczyliśmy DK92 i przez Kostrzyn, Klony dotarlismy do Targowej Górki a stamdąd w stronę Wrześni. Dzięki Uziel za jazdę!

Ale w sumie to jeszcze nie koniec dzisiejszego rowerowego dnia, bowiem po grillu u rodziców, razem z Asią wystartowaliśmy do Wrześni, obejrzeć wieczorne przygotowania do koncertu Edyty Górniak. Zrobiło się dośc chłodno, więc szybko wrócilismy do bazy.

36/2016 Polowanie na deszcz

Czwartek, 28 kwietnia 2016 · Komentarze(1)
Kategoria > 0

Od samego rana docierały informacje, iż popołudnie mają być deszczowo-burzowe. I rzeczywiście, po pracy widzę: wszedzie dookoła ciemne chmury.
Odpuściłem sobie jazde poza Gniezno, skupiajac się nad zabawa na Singlach Łazienkowskich

35/2016 Single Micora

Środa, 27 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0

Ot pop pracy postanowiłem wyskoczyć w teren a dokladnie Micorowym Singlem. Niezłe to niespodzianki tam były, nie ma co.

Pogoda tego dnia była cudna :)

34/2016 okolica / test sterów

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0, DPD
Kurcze zimno coś z rana, ze musiałem wyciągnąc zimowe rajtuzy i softshellową kurtkę :/ Nie tak się umawialiśmy, panno Wiosno!
W miniony weekend zrobiłem serwis krossa, ze szczególną uwagą na stery i amortyzator. I w zasadzie większej filozofii nie było, a mimo to zauważalny luz był.
Dlatego podjechałem do gnieźnieńskiego serwisu Rowermania i pogadałem z mechanikiem, który podpowiedizał co nieco a nawet pomógł zlikwidować luz.
Nie czułem sie najlepiej, wiec wróciłem do bazy.

33/2016 Szosowe kółko

Sobota, 23 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 50
Prognozy pogody nie były zbyt optymistyczne. Z jednej strony #wmordewind, z drugiej pojawiajace sie spodki z deszczami. Nie chciałbym, aby spotkała mnie taka niespodzianka ze Skoja.
Mając ok. 3h wolnego czasu, wziąłem BT'wina na spacering i pojechałem stronę Pól Lednickich, a potem przez Kamionek, Gorzuchowo trafiłem do Kłecka.

Swoją drogą bardzo fajna trasa na szoówkę - mało ruchu, sporo zakrętów, dobre widoczki no i dobre drogi. Dalej od Kłecka uciekłem w stronę Modliszewka i tamtejszy odcinek pozostawia wiele do życzenia.
Jak widać, wiadukt nowego odcinka S5 juz powstał
Im bliżej mety, tym coraz co ciemniejsze chmury sie pojawiały - to był sygnał, zeby skrócić trasę. Wjechalem na chwilę do centrum, by zobaczyć trwający tam od samego rana odpust Św. Wojciecha. Za dużo tłumu.

32/2016 Single w centrum Gniezna

Piątek, 22 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0, DPD
Przegladajac portal informacyjny natrafiłem na nowootwartą kładkę dla pieszych - dość ładną - więc postanowiłem ją obejrzeć.

A potem, zupełnie przypadkowo znalazłem singla w pobliżu gnieźnieńskich Łazienek, które zapewne opanowane sa przez Fullowców, których nie brak w tym mieście.

Dodatkowo wkurza mnie ten luz w sterach, ze wkrótce zabiorę się za jej modernizację - w końcu planuję wymienić amortyzator.

31/2016 Popracowy Skorzęcin z deszczowa niespodzianka

Środa, 20 kwietnia 2016 · Komentarze(1)
Kategoria > 50

Dziś było o niebo lepiej, pogoda w miarę stabilna ale wiatr dalej szalał. Przyjemnie jechało się w jedną stronę, za powrotna była małą katorgą.
Do tego złapał mnie deszcz, o grozo.

Troszkę wymarzłem ale czas ruszyć tyłek ;-)

30/2016 ach te wmordewind - szosowo

Wtorek, 19 kwietnia 2016 · Komentarze(1)
Uczestnicy

Planowałem jechać do Skorzęcina, pomimo silnego wmordewindu ale plany zmieniła tradycyjnie pogoda - przelotne opady deszczu w okolicy.
Szybki review planu, postanowiłem sobie pojezdzić po okolicy, by w końcu złapać kontakt z Marcinem, któremu zaproponowałem szosówkowy objazd po Gnieźnie.
W Gnieźnie dorwał nas deszcz ale zdążyliśmy uciec do jedne z kamienic na ryn

29/2016 Wieczorne kółko

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
Uczestnicy


OT niezapowiedziane wieczorne kółeczko w asyście kumpla z pracy. Zrobiło się zimno, a tak podobno ma być do końca miesiąca 

28/2016 Krótki szosing

Sobota, 16 kwietnia 2016 · Komentarze(0)
Dzień zaplanowany od rana, więc korzystając z przerwy wyskoczyłem na szynką rundkę w jedną stronę. Za Czerniejewem spotykam Uziela, jadącego swoim trójkątem.