Wpisy archiwalne w miesiącu

Wrzesień, 2011

Dystans całkowity:403.55 km (w terenie 36.80 km; 9.12%)
Czas w ruchu:18:35
Średnia prędkość:21.72 km/h
Maksymalna prędkość:39.85 km/h
Liczba aktywności:13
Średnio na aktywność:31.04 km i 1h 25m
Więcej statystyk

88 | Ostatni dzień września - relaks

Piątek, 30 września 2011 · Komentarze(4)
Kategoria > 100
Dawno nie byłem na rowerze, bo ostatnio skupiłem się na całego na magisterce, poprawach i takie tam pierdoły - zapewne październik cały tak będzie wyglądał. Not Funny.

Ale dziś postanowiłem skorzystać z pięknej, gorącej pogody i skoczyć po 2 skrzyneczki, które pojawiły się w pobliskiej okolicy. Kands stał, jak zawsze, gotowy do wyjazdu.

Najpierw trafiłem do Młodziejewic, gdzie znajdował się zapomniany Dwór Hulewiczów (OP412D) - kilka razy przejezdzałem i kurde nie wiedziałem ze coś takiego tam było. A potem dróżką pognałem do pobliskiej Unii, gdzie znajdował się Zapomniany pałac (OP4120) - dobrze mi znany, kilkakrotnie odwiedzany przeze mnie. Zapomniany...

A na końcu bocznymi dróżkami pognałem do Wrześni na zakupy. Tak zakończył się dla mnie wrzesień. Miał być rekordowy ale liczę na październik, który zapowiada się obiecująco.

Zdjęcia:
W drodze..

W MłodziejewicachAleja Kasztanowa

Pałac w Unii


Kościółek/Kapliczka w Unii

87 | Zimny standard

Piątek, 23 września 2011 · Komentarze(1)
Kategoria > 0
Jesień za pasem, trzeba było ją jakoś przywitać. Tylko szkoda ze wiał całkiem chłodny wmordęwind.

86 | Standardzik

Środa, 21 września 2011 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
Imprezka rodzinna, trzeba było zastanowić nad prezentem dla Mamy. kilka okrążeń i wsio :)

85 | Po Rajdzie Słuchaczy Radia Merkury

Niedziela, 18 września 2011 · Komentarze(8)
Kategoria > 0
To był bardzo ciekawy i energiczny dzień, bo to właśnie dziś odbyła kolejna edycja Rajdu pod patronatem Radia Merkury. Dla przypomnienia, w tym roku brałem udział w majowej edycji Rajdu i jego gwiaździsty charakter bardzo przypadł mi do gustu - na tym rajdzie spotkało się kilku Wrześnian i to tak naprawdę był impuls do tworzenia grupy rowerowej we Wrześni.

Dzisiejsza trasa była łatwa, bez zadnych przeszkód w postaci piasków czy dziur. Do zaliczenia było 5 punktów, 2x pytania 3x sprawnościówka. Ja byłem odpowiedzialny za Parking Leśny i nadzorowałem głównie ruch na drodze. Wg. informacji, podanych przez Merkury, na trasie było ponad 500 rowerzystów, co nieoficjalnie jest rekordem :-))

Ludzi było naprawdę mnóstwo, z różnych stron Wlkp zjechali, czesto na rowerach. Ba nawet kolega Wikiyu wpadł na cały dzień do Wrześni, za co bardzo dziękuję. Oczywiście, także byli: kkkrajek18, Micor z panem Jurkiem. Szkoda, że nie wylosowali nagród.

Cieszy mnie fakt, ze większości spodobał się pomysł na rajd wrzesiński łącznie z przygotowaniem trasy i jest wielce prawdopodobne, ze w przyszłym roku będziemy także coś organizować przy współpracy z Radiem.

Zdjęc za dużo nie robiłem, gdyż nie miałem czasu na to, zwłaszcza gdy debili zza kółkami nie brakowało.Opis linka

Grupowe zdjęcie :)


Po grochówce z dokładką, z Wikiyu ruszyliśmy na miasto i ciut poza nim na spacerek w celu pokazania, czemu Września jest zajebista ;). tuż przed 16tą Wiktor pojechał kierunku domu.

Dzięki Wszystkim za przybycie! :)

83 | Zemsta?

Sobota, 17 września 2011 · Komentarze(2)
Kategoria > 0
Cały niemalże dzień spędziłem w domu albo na zew - trzeba było troche podziałać, posprzątać i pouporządkować. A późnym popołudniem ruszyłem na miasto kands'em, który focha strzelił i zerwał mi się łańcuch

No ale dobrze mieć fachowca pod ręką :) - dzięki Keramp za pomoc :D

82 | 3.stopnia spotkanie z terenówką (prawie))

Piątek, 16 września 2011 · Komentarze(1)
Kategoria > 0
km przybliżone... ale po kolei..kilka spraw na mieście.. szybki speed i takie tam.. NIe muszę powtarzać, ze kierowcy mnie irytowali ale wracając do domu.. chamsko wyjechałem kolesiowi ale skubany miał szczęście ze wyhamował :P...

81 | wieczorowo

Czwartek, 15 września 2011 · Komentarze(2)
Kategoria > 0


Wieczorne brykanie po dziurawych dróżkach. :) zaczynam mieć manie na punkcie tej kolarki.. :)

80 | wmordewind

Środa, 14 września 2011 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
Znów z kosmosem ale tym razem w mieście. i w końcu zrobiłem coś z klinami w lewej korbie.

Żeby ten wiaterek tak nie chuchał, to byłoby nieco przyjemniej bujać.

79 | Krótko ze sprintem

Wtorek, 13 września 2011 · Komentarze(0)
Kategoria > 0
Złożyłem ponownie Kosmosa do kupy i troche pośmigałem po mojej okolicy. odwiedzając rodzinkę w okolicy. Taki lekki chillout z nie tak fajny wmordęwind.

78 | Kosmos w Środzie Wklp

Niedziela, 11 września 2011 · Komentarze(5)
Kategoria > 0

Pogoda dopisała w 100% i miałem plany na większą tras ale niestety ...plany się nie wypaliły.. Późnym popołudniem postanowiłem pojechać do Środy, do siostry i spędzić troche czasu nad jeziorem. DOjechawszy na miejsce, widziałem finał Średzkich Dni i przypadkowo spotkałem spacerujących rodziców.

Zdjęcie na Tamie:


Niestety.. klin przy lewym pedale obluzował się poważnie...a ja nie miałem młotka ;) zeby przyprawić porządnie. :) wiec tylko koła śćiągnąłem i zapakowałem do autk rodziców.